Čarovný text: Dobro světa

Čarovný text je krátký zápisek, který tě vtáhne do konkrétního pocitu a pomůže ti jej posílit, pročistí zanesené vody a uvolní zaseknuté myšlenky. Dole pod obrázkem najdeš tipy, jak s textem dále pracovat.

Můj svět je krásný. Je prozářený sluncem a úsměvy, je uvolněný a plynu si svým vlastním tempem.

Můj svět je magický – každý den mě něco překvapí a vykouzlí mi úsměv na tváři. Obklopují mě zázraky v podobě krásných slov, v podobě pohledů a pohlazení.

Lidská dobrota je nekonečná. Objímá vše. Objímá…

Pouštím všechny zábrany, kterými se držím zpátky a otvírám se čisté komunikaci s druhými. Tančím svou duší. Důvěřuji lidem a svou důvěrou tvořím svět, ve kterém jsou zázraky denní rutinou.

Rozmrazuji svou tvář, prozařuji své srdce. Uvolňuji ruce a dovoluji svému tělu, aby ukázalo, jak toužím po lidském kontaktu a spojení duší. Otvírám se a důvěřuji a má důvěra je mou ochranou.

Jak s textem pracovat:

  • můžeš si ho přečíst, když potřebuješ podpořit a rozzářit
  • můžeš ho vytisknout a nějakou dobu ho mít na očích, třeba na pracovním stole či u zrcadla
  • můžeš se jím nechat inspirovat a přetvořit ho do vlastního příběhu, obrazu či tance. Tak ho ještě více zažiješ dovnitř do těla

Pokud bys toužil/a po čarovném textu na míru, napiš mi na kveta@kvetaoakland.cz. Ráda pro tebe vytvořím přesně takový text, který ti pomůže překonat překážky, které se na tvé cestě právě nachází.

Květa Oakland
Jsem čarodějka odhodlaná měnit svět - nejdřív svůj a potom celý. Rozhodla jsem se žít naplno a sdílet svou cestu s ostatními,

Sdílím své každodenní postřehy >>, tvořím inspirativní videa >> a jinak jsem právě tam, kde je mě zrovna potřeba.

Více o mně se dozvíš tady>>
Komentáře