Toužíš se vydat do svého nitra, porozumět svým emocím a naučit se s nimi zacházet tak, aby tě v životě poháněly a nebrzdily?

Přeješ si navázat pevná podporující přátelství a ucítit, jaké to je, být součástí?

Chceš každý den prožívat naplno a cítit smysluplnost okamžiku?

Pokud je tvá odpověď ANO! vydej se s námi na cestu vědomé ženy!

Jdu do toho!
Více informací o cestě >>

PRŮVODKYNĚ NA CESTĚ

Co říkají ženy, které už cestou prošly?

Roční cesta s Haničkou a Květinkou pro mě byla neuvěřitelně léčivá a příjemná. Poznala jsem podporu ženského kruhu, ve kterém jsem se cítila milovaná a bezpečně. Přesně takové prostředí jsem potřebovala, abych v sobě mohla otevřít několik důležitých témat. Během jednoho roku jsem dospěla v pravou ženu, která se nebojí jednotlivých životních fází, ale dokáže je přijmout s otevřenou náručí. Po tomto roce můžu hrdě prohlásit, že jsem žena, která žije mnohem víc než kdy jindy v souladu s přírodou, ročními cykly, ale také v souladu sama se sebou a svým cyklem.

Jana Mášová

Rok s Haničkou a Květinkou mi přinesl mnoho nádherných okamžiků prožitých sama se sebou i v úžasném společenství jiných žen a ukázal mi, jak se i velmi jemnými technikami a způsoby dá jít do velké hloubky a jak nádherná spolupráce může vzniknout a fungovat mezi ženami. Z celého srdce doporučuji (-:

Eva Kovaříková

Cesta vědomé ženy mi přinesla velký posun v životě. Ve víru tak silné ženské energie byla všechna uvědomění mnohem rychlejší, než kdybych jimi procházela sama. Na vědomou ůroveň jsem vytáhla ženské archetypy, které mi pomáhají porozumět tomu, co se ve mně děje. Bylo nesmírně krásné a inspirující pozorovat ostatní ženy, jak se vyvíjí a otevírají, a co jim jejich/naše cesta přináší. Vědomí, že nás je víc, je velmi posilňující. Silné pro mě bylo také zjištění, že "dokonalé" a na oko krásné nemusí znamenat vždy to nej... ba naopak že síla je v obyčejných a jednoduchých věcech, což mi velmi usnadňuje život 🙂 Velice vám děkuji za tento překrásný a inspirující čas.

Soňa Štefanová

Chceš vyrazit na svou cestu světem ženy?

Vyplněním formuláře nám na sebe necháš svou mailovou adresu a my se ti ozveme s bližšími informacemi.
Do pole "zpráva" něco napiš, jinak se mail neodešle : )
Těším se na tebe!

Tvé osobní údaje (jméno, telefon, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Květa Oakland) je na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřuješ souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání dalších informací k Cestě vědomé ženy a newsletterů, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.