Přeješ si, aby Slunce nikdy nezašlo?


Sluneční paprsky tě hladí po tváři
a ty se cítíš jako v ráji.
Teplo rozpouští všechny tvé starosti
a zdá se, že neexistuje nic než teď.


Přesně to cítím!

Taky miluji dotek sálavého tepla.

Přeji si ho cítit neustále!

Vnímat teplo a světlo bez ohledu na počasí.
Proto jsem nasbírala sluneční krásu a zachytila jsem ji do slov a obrazů, ze kterých jsem vytvořila sbírku textů. Díky nim už pro mě Slunce nikdy nezajde.

Italské zápisky

- sluneční světlo do všedních dní

Co jsou Italské zápisky?

Italské zápisky jsou souborem básní, příběhů, zamyšlení, obrazů a podnětů, které mě potkaly na cestě po Itálii v září a říjnu 2017. Sluneční svit, který mě celou dobu provázel, se schoval za slova a s trochou tvé odvahy tě zavede do míst, kde slunce nikdy nezachází.


Co ti přinesou?

Texty v této sbírce ti pomohou probudit vnitřní slunce, které svítí i ve chvílích, kdy je kolem déšť, tma a zataženo.


  • Radost z každého dne
  • Sílu k překonání překážek
  • Motivaci
  • Pohodu a uvolnění
  • Hluboká uvědomění

Zápisky nejsou jen pohlazením po duši, otvírají také nespočet nových dveří k prozkoumání. Je jen na tobě, do kterých vstoupíš. Najdeš odvahu vydat se do hlubin toskánských vod?


Chci prozkoumat nové dveře!

Co zápisky přinesly ostatním?

Při prvním čtení Italských zápisků se mi vnitřně rozechvělo celé tělo a jako bych nebyla schopna žádné myšlenky. Jen jsem cítila obrovskou a zvláštní sílu. Našla jsem v nich velmi praktické a užitečné tipy na konkrétní kroky. Moc se mi líbí možnost vzájemného sdílení myšlenek a objevů. Pocítila jsem velmi podobný pocit jako při čtení knih V. Megreho, kdy se rozezní můj vnitřní svět, mysl se rozeběhne a pracuje mnohem rychleji. Pocit, který je slovy nepopsatelný a bohužel žádné jiné knihy jej ve mě nevyvolávají.

Soňa ŠtefanováPřírodní čarodějka

Skrze Italské zápisky proudí světlo Květinčiny duše. Světlo, které je velmi inspirativní a ukazuje, jak vnímat citlivěji, jak jít do hloubky prožitků. Zároveň nechává mnoho prostoru pro fantazii. Je v nich ukryto tolik, že jedno čtení nebude stačit. To světlo vás osloví na hluboké úrovni vaší duše, otevře vás svou krásou. Děkuji, že jsem mohla nahlédnout do Tvého světa!

Jana Rosawww.pruvodkynezeny.cz

Díky tvým slovům jsem si připomněla věci, o kterých vím, ale časem je zapomněla nebo se dozvěděla věci nové, které do svého života zařadím. Tvé zápisky, vč. grafické úpravy, mě oslovily, inspirovaly a donutily přemýšlet. Doporučila bych je všem, kteří jako já mají otázky a hledají odpovědi. Kteří hledají cestu, jak se ve svém životě, myšlenkách a pocitech orientovat a zajímají je jiné úhly pohledu. Lidem, kteří tuší, že život jim nabízí více, než dosud viděli.

Marcela Samková

Pár slov o autorce

Dáreček od ♥

Jako dárek ode mě dostaneš k textům audionahrávku meditace na pročištění těla a prostoru kolem.

Audio meditace "Vnitřní slunce"

Audionahrávku si můžeš stáhnout do mobilu nebo mp3 přehrávače a posílit se jí, kdykoliv budeš potřebovat více světla, odvahy a odhodlání. Ideální před náročnými rozhovory a velkými kroky.


Cena Italských zápisků (PDF) je

 

345 Kč


Italské zápisky mají 60 stran. Jsou v nich interaktivní nápady a podněty k tvoření. Abys je skutečně vstřebal/a, budeš je číst několikrát. Je to tedy investice do mnoha večerů, které strávíš ve svém nitru s mým bezpečným vedením do zákoutí mysli, srdce a Vesmíru.


Objednat Italské zápisky

Garance spokojenosti


Tvoje spokojenost je pro mě moc důležitá - pokud k tobě Italské zápisky nebudou promlouvat, do 30-ti dní ti vrátím peníze v plné výši.


Pořád váháš, jestli je to pro tebe to pravé?

Podělím se tu  s tebou o úvod a velmi důležitý citát.
Nikdy není lepší cesta vydat se do svého nitra než právě teď!

Objednat Italské zápisky