Čarovný text: Jsem šťastná…

Čarovný text je krátký zápisek, který tě vtáhne do konkrétního pocitu a pomůže ti jej posílit, pročistí zanesené vody a uvolní zaseknuté myšlenky. Dole pod obrázkem najdeš tipy, jak s textem dále pracovat.

Jsem šťastná – v každé chvíli jsem upřímně šťastná, že žiji. Jsem šťastná ve všem, co mě potkává, i když to neznamená, že jsem neustále veselá.

Ve svém životě chci cítit radost. Ne ve smyslu veselosti a neustálého úsměvu. Je to někde mnohem hlouběji. Cítím hluboké štěstí a radost, i když jsem v situaci, kde je mi smutno, bezradně či k vzteku.

O tom je optimismus a naděje. Není to nic naivního – je to příjmání světa ve všech jeho podobách, je to prožitek nejrůznějších emocí, těch kladných i záporných.

Ale hluboko za tím vším, ve středu, je to radost ze života samotného.

Jak s textem pracovat:

  • můžeš si ho přečíst, když potřebuješ podpořit a rozzářit
  • můžeš ho vytisknout a nějakou dobu ho mít na očích, třeba na pracovním stole či u zrcadla
  • můžeš se jím nechat inspirovat a přetvořit ho do vlastního příběhu, obrazu či tance. Tak ho ještě více zažiješ dovnitř do těla

Pokud bys toužil/a po čarovném textu na míru, napiš mi na kveta@kvetaoakland.cz. Ráda pro tebe vytvořím přesně takový text, který ti pomůže překonat překážky, které se na tvé cestě právě nachází.

Květa Oakland
Jsem čarodějka odhodlaná měnit svět - nejdřív svůj a potom celý. Rozhodla jsem se žít naplno a sdílet svou cestu s ostatními,

Sdílím své každodenní postřehy >>, tvořím inspirativní videa >> a jinak jsem právě tam, kde je mě zrovna potřeba.

Více o mně se dozvíš tady>>
Komentáře