Z deníku #9 a 3/4 – Cesta za projevením sama sebe V.

Tohle si prostě nemůžu odpustit – dneska vás potřebuju nechat s textem, který je tak trochu součástí toho předchozího a zároveň je posledním před velkým zítřkem – a tak má magické číslo 9 a 3/4. Vyrážím totiž na cestu do magického světa, kde je možné cokoliv.

Víte, jak jsem vám povídala o těch nádherných šatech pro mou duši, co mi včera ušila Kataryna Kuprysyuk? Tak teď k tomu příběhu ještě dodám příběh o tom, jak půjdu zítra nahá.

Katarynka mi včera k šatům darovala náádhernou košilku, protože je látka trošku průhledná. Cítila jsem se v ní jako Bohyně a byla prostě stvořena pro mě. Má ke spodnímu prádlu nádhernou hloubku, o které vám taky brzy povím, naprosto mě uchvátila kouzlem, které k ženským spodničkám, košilkám a prádlu patří.

Nikdy jsem tak nádhenrou košilku neměla a úplně jsem se do sebe znovu zamilovala.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem si dnes před nádražím v Brně, těsně před odjezdem vlaku do Prahy, uvědomila, že jsem ji zapomněla.

Vzpomínáte, jak jsem v minulém článku psala, že si v šatech připadám jako nahá v tom nejlepším slova smyslu?

Vzpomínáte, jak vám vyprávím celý tenhle velký příběh o tom, jak jdu na DAMU, na místo pro mě veliké a dlouho nepřístupné, jak tam jdu úplně otevřeně a sama za sebe, nahá?

Už to vidíte? Taky jsem to uviděla – já tu košilku prostě nemám mít.

Když nahá a sama za sebe, když v šatech přímo na duši – tak v šatech přímo na duši.

Chvilku jsem to rozdýchávala a smála se, jak je Vesmír neuvěřitelně přesný – a zmínila jsem se Katarynce, že jsem košilku zapomněla, aniž bych jí povídala o tom, co se mi honí hlavou. A ona mi napsala: Teď mě to napadlo! potřebuješ si to zažít/prožít v celé své nahotě!!!

A tak jsem měla jasno.

PS: A ten náramek na fotce – ten mi upletli moji milovaní na mé nádherné oslavě, co jsem pro sebe uspořádala minulý týden – upletli mi ho s přáním, abych dokázala být sama sebou a zářila. Všimli jste si, že má látka stejnou barvu jako on?

Stojím na prahu (haha, Prahu), zavírám oči a odevzdávám se. Jsem připravená.

A co mi ta má cesta na vrchol přinesla? To se dozvíš tady>>

 


Článek je ze série Cesta za projevením sebe sama. Články na sebe navazují, tak dávají smysl, pokud Ti některý unikl, tadyhle je vlákno:  První článek, Druhý článek, Třetí článek, Čtvrtý článek, Tento článek, Vrcholný článek

Květa Oakland
Jsem čarodějka odhodlaná měnit svět - nejdřív svůj a potom celý. Rozhodla jsem se žít naplno a sdílet svou cestu s ostatními,

Sdílím své každodenní postřehy >>, tvořím inspirativní videa >> a jinak jsem právě tam, kde je mě zrovna potřeba.

Více o mně se dozvíš tady>>
Komentáře